Dzień Otwarty
Dnia 22 marca 2024 w naszym żłobku odbył się pierwszy Dzień Otwarty.
Na początku dzieci oraz rodzice zostali powitani przez panią dyrektor, następnie zobaczyli przedstawienie pt. "Rzepka" w wykonaniu wszystkich cioć. Nie zabrakło również wspólnych tańców. Potem dzieci brały udział w zajęciach plastycznych czy sensorycznych, mogli zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek. W tym czasie rodzice mogli wypić kawę i zjeść ciasto oraz deserki wykonany przez nasze cudowne ciocie.
Czekamy na Was!
Do zobaczenia we wrześniu!



























